„Vytváříme Vašim miláčkům perfektní prostor pro jejich kvalitní odpočinek.“

Projekt psích a kočičích pelíšků – Peleeshek vznikl v září roku 2018. Předcházel mu několika měsíční vývoj a studování materiálů, tak aby byly zachovány jak užitné tak estetické vlastnosti, které spolu tvoří originální a vzhledný kus nábytku nikoliv jen pelíšku.

Prodej a výrobu zaštiťuje mateřská společnost Dřevotéka.cz, jež se zabývá výrobou a distribucí dřevěných, prémiových produktů pro děti jakožto hračky, dětský nábytek a prémiovými řadami kuchyňských potřeb a doplňků. Nově si tedy do svého portfolia dřevěných výrobků přiřazuje také designové bydlení Peleeshek pro zvířecí miláčky, jejichž majitelům není lhostejné souznění interiéru vlastního bydlení se svým mazlíčkem.

„Přinášíme přírodu k Vám domů a dbáme na kvalitu.“

„Na počátku bylo dřevo,…a nápad!“

Každý Peleeshek je vyráběn ručně z masivního, výběrového dřeva několika druhů, jehož těžba je pouze z obnovitelných zdrojů Slovenské republiky, kde probíhá i samotná výroba pod rukami našich renomovaných truhlářů. Veškeré truhlářské řezivo pro výrobu jednotlivých kusů si pečlivě vybíráme, tak aby splňovalo náročné požadavky na výrobu a jeho dlouhou trvanlivost. Díky své nezaměnitelné struktuře a radiálnímu řezu nezpracovaného řeziva tak vzniká každý Peleeshek jako originál. Vy si jen sladíte přirozenou barvu dřeva podle Vašeho interiéru.

Materiál použitý pro výrobu výstelek je vyroben z repasovaného materiálu pojené molitanové drti, a je běžně využíván k výrobě sendvičových matrací. Využívá jej mj. řada čalounických firem pro jeho vynikající fyzikální vlastnosti jako tuhost, tepelnou vlastnost a pružnost.

Potahové látky jsou určené pro náročné používání s vysokou intenzitou namáhání, takže nehrozí, že by je váš čtyřnohý přítel při běžném používání nějak znehodnotil. Pokud by se Vám po čase přestala líbit barva potahu, rádi Vám zhotovíme nový odstín, a pakliže si svůj Peleeshek Váš mazlík jen zaneřádí, dá se celá výstelka jednoduše vyvléct a potah vyprat.

Peleeshek se hodí do každého interiéru, ať už vlastníte designový loft, nebo byt po babičce a určitě bude ozdobou každé moderní domácnosti, která si potrpí na něco jiného, originálního a užitného.

„Věříme, že spokojenost bude na obou stranách.“